Horses |Team| News

LIKE --> HERE
kamarádky facebooková stránka :)
(Není o modelech, ale o ní a Sallym)

Od Úterý 24.9. 2013 do Neděle 29.9. 2013 tady nejsem..


Červen 2013

Jen na skok

29. června 2013 v 10:43 | Kami |  Deníček
http://cipiskuv-denik.blog.cz/ <-- Byla bych ráda kdyby jste se tam mrkly, bude s ním hodně práce, takže do konce prázdniny mě tu nečekejte (max. nějaký krátky článek)

Ömlouvám se

20. června 2013 v 13:55 | Kami |  Deníček
Blog neruším, ale do konce prázdnin tady nebude, ne kvůli tomu že by se mi nechtělo, ale mám k tomu jiné důvody :( Nebudu se tady rozepisovat, nikoho to nezajímá a nechce aby jste mě všochni litovali..)

15.6. 2013

15. června 2013 v 13:07 | Kami |  Deníček
Zase píšu deníček já vím, ale pokusím se to brzy napravit.
S příběhem do Pony klubu to vypadá bledě, myslím že dnes je poslední možnost odeslání a já to nemám dopsané, i kdybych ho nestihla odeslat tak bych vám ho sem dala :)
Dál mě napadlo vám sem dát moje slohovky s koňskou tématikou, nevím jestli už jsem to psala nebo ne, ale to je jedno. Zaleží jen na tom jestli mi učitelka ty slohovky půjčí.
To je řekla bych asi všechno, zatím se mějte :)

10.6. 2013

10. června 2013 v 14:47 | Kami |  Deníček
Ahojte, nebyla jsem si jistá jestli to mám dát do deníčku, nebo někam jinam, takže to je tady :) Dneska jsem si o Matiku opět kreslila do sešitu, jeden z malých obrázků, celkově jich tam je docela dost jak kreslené tak co nejreálnější apod. Napadlo mě ať to tady není tak pusté že vám sem pár obrázků dám (jen z nového sešitu :) dále mě napadlo vám sem dát moje slohovky kde se vyskytují koně, myslím že by to mohlo být celkem zajímavé.
Ohledně příběhu, ten se trochu zdrží, v pony clubu je soutěž, kdy se má psát povídka, takže jsem chtěla něco spatlat a samosebou bych vám jí sem taky dala :)
Tak teď už obrázky i když se to zrovna dvakrát modelů netýká..
KLIK C.Č. ↓

Seznamte se.. Blue roan kobylka

9. června 2013 v 17:23 | Kami

BLUE ROAN FALLABELA


9.6. 2013

9. června 2013 v 16:55 | Kami |  Deníček
Tak teď už se opravdu napravím a budu sem chodit častěji. Pro dnešek sepíšu ještě jeden článěk, nevím jestli jsem vám to sem psala, ale může to zůstat překvapením :D Já jsem na to docela hrdá :)
U Jeife jsem našla článek, spíše seznam s různými tématy a tak jsem si dala 1 a 1 dohromady :) téma 44 --> http://ranchmorion.blog.cz/1306/temata doplněné o fotky modelů, fotky z netu a mé fotky, co vy na to? Byl by to vlastně takový mix a byla by to asi všechna plemena, možná skoro všechna nejen ta oblíbená. Vypadalo by to asi takhle, Obrázek informace o plemeni, z mé hlavy nebo inspirováno jinými články a doplněno o další fotky, já osobně bych to udělala a ještě bych dodala můj vztah k tomu plemeni, co vy na to? Z témat jsem si však nevybrala jen toto a tak se můžute díky Jeife těšit na spoustu zajímavých článků :)
Hříbouš je dokonalej, ta jeho srst :3

A Haflingerka

Tak a teď jen vymyslet jména :D

3.6. 2013

3. června 2013 v 18:07 | Kami |  Deníček
Tak nevím co bych vám sem napsala. Začnu u toho co si většina z vás přečte spíš :)
Mám objednané dva modely. Jeden je k svátku, aby se neplatilo poštovný pomalu stejné jako za model či co neboť jsem to nepochopila, tak mi mamka řekla že si smím obejdnat dva. První model je Hafling kobylka, jméno ještě nemá a nemám pro ní ani žadné tipy -_- a druhý model je Shirské hříbátko (potomek naší Impossible). Aby toho nebylo málo tak s nimi přijde i nějaký ten dáreček. Pokud to bude třeba nějaké hříbátko nebo poník, které už mám tak jdou na přemal :)
Další zpráva už ne tak důležitá.
Máme školu kousek od vody, takže když se Labe rozhodne ještě o metr a něco málo stoupnout, tak máme vodu ve škole. Dneska sme stěhovali spodní patro (přízemí, třídy tam nejsou). S kámoškou sme byli s košem, jenže popelnice před školou byli zamčený, tak sme se museli projít (potožmo proběhnout). Kámoška si vyžebrala bundu, kterou jí nakonec Ondrášek půjčil (pač lilo jak z konve) a já běžela jenom v tílku, obě jsme běželi jenom v kroskách, takže nám natekla voda do bot. Paráda no.. Ale všechno sme to vystěhovali :)