Horses |Team| News

LIKE --> HERE
kamarádky facebooková stránka :)
(Není o modelech, ale o ní a Sallym)

Od Úterý 24.9. 2013 do Neděle 29.9. 2013 tady nejsem..


Květen 2013

Prosím poraďte :)

30. května 2013 v 18:33 | Kami |  Deníček
Brzy budeme psát slohovku a já si vybrala takové docela zajímavé až kruté téma, ale ono se na hezké věci moc úvaha psít nedá (mě to alespoň nejde) Takže jsem se vás chtěla zeptat, jestli nevíte jak se jmenuje tahle tréninková metoda, jestli nějaký název má..
Kdyby jste to nědo věděl, tak by mi to docela pomohlo ať pořád nemusím psát třeba tréninková metda atd.

30.5. 2013

30. května 2013 v 16:55 | Kami |  Deníček
Ahojte, docela jsem se divila, ikdyž jsem nikoho neoběhla, pač jsem to nestihla, tak se tu objevili hned 4 komenty. Víc než když jsem obíhala -_- Zajímavé že :D
U modelů zatím nic nového, ale jelikož mám zítra svátek a bude den dětí, tak snad nějaký model uloupím, navíc jedeme ve čtvrtek do Ústí na soutěž v poznávání rostlin (po dlouhý době jsem byla na přípravě a z 20 možných 17,5 bodu :) blízko místa kde prý budeme je forum nebo co, takže bych tam společně s kamarádkou zašla a nějaký model koupila, snad mi to vyjde :D
Dneska jsme se ve škole fotily a nejen třídní fotku, mi co jsme byli na Mladém záchranáři jsme se fotily taky a zítra budu mít fotky doma, takže bych vám sem nějakou "inteligentní" mohla dát :D
O tělocvik mě málem kamarád 2x srazil k zemi, jedno mi přišlápnul nohu, když jsme běhali a pak když jsme se šli napít, tak mě málem srazil. Tím se málem rozjela rvačka, protože Havlíček (jeden úplně mentálně labilní kluk) se hned pustil do toho kamaráda co mě málem srazil a Ondrášek zakročil a málem Havlíčka zmlátil :DDD
(Jestli chcete vědět jak Ondrášek vypadá tak tady --> http://zssteti-ostrovni.rajce.idnes.cz/2012_2013_nahravani_CD/#DSC01858.jpg. Vím je to špatně vidět, ale je to ten s tou šedou mikinou :D)

Jedna z fotek Jokera na fotbalovém hřišti :D

BChF: Místo, kde fotím jenom z nouze

29. května 2013 v 15:59 | Kami

Místo, kde fotím jenom z nouze


28.5. 2013

28. května 2013 v 16:09 | Kami |  Deníček
Tak se zase hlásím, v podstatě nevím co bych sem měla přidávat? Takže bych byla moc ráda kdyby jste každý napsal nějaký návrh do komentů a já se přizpůsobím. Upozorňuji, že na příběhu se pracuje :)
Jináč dneska jsme byly se školou na soutěži v Litoměřicích, nebylo to ani tak těžké, jak jsem čekala, dokonce i hasící přístroje sme přiřadily sprvávně, po konečném rozhodnutí, že v sněhovym je CO2 tak jsme to tam přehodily a měli jsme to dobře :D Nejvíc bodů jsme si nahrabaly při doprvním testu, čas při stříkání hadící jsme taky měly dobrej (2:05, koho by zajímalo). Nejmíň bodů jsme dostaly za první pomoc, ale docela sme se na tom stanovišti nasmály :D
(Modelová situace: Hrajete s kamarády fotbal, je hodně horko a jeden z kamarádů si začne stěžovat na bolesti hlavy atd. Takže jsme si museli poradit s úžehem. Pro mě asi nejhorší bylo to že ten kluk byl docela dost hezkej, takže :D)
Skončily jsme na 2. místě, takže dobrý :D Před náma byl akorát roudnický gympl..
Pak sme seděli v kavárně a učitelka nám koupila hrokou čokoládu, jenom já jsem tak šikovná a spálila jsem si jazyk :DD
Koník z tábora kam letos pojedu :) Jestli jedete někdo --> Farma GG

BChF: Detaily, které ráda fotím (oko, kopyta...)

25. května 2013 v 12:34 | Kami

Detaily, které ráda fotím (oko, kopyta...)


23.5. 2013

23. května 2013 v 17:28 | Kami |  Deníček
Ahojte, před malinkou chvilkou jsem se vrátila ze stadionu, ano byla jsem okuštit výšku trávy a focení :) Výsledek mě mile přkevapil :) Už jsem poslala Terybery fotku do soutěže, jen škoda že jsem si nevšimla, že ta překážka se mi po cestě trošku rzodělala -_-, taky jsem nafotila fotky Jokerovi a Shir kobylce do profilu :)
A ačkoliv vaše návrhy byly moc pěkné, myslím tím i na facebooku :) rozhodla jsem se jí pojmenovat Impossible, mě se to slovo samo o sobě strašně líbí :3 (mimochodem teď dokola poslouchám stejnojmenou písničku :D)
To je asi vše :)
Ne není, dokopala jsem se k tomu napsat nový příběh, tamten se mi někde ztratil -_- takže píšu nový a snad už ho dopíšu :) Budu se snažit :)

BChF: Barva koně, co se snad nedá vyfotit

22. května 2013 v 18:52 | Kami

Barva koně, co se snad nedá vyfotit


19.5. 2013

19. května 2013 v 18:13 | Kami |  Deníček
Dávám o obě opět vědět :)
Shirská kobylka, která k nám v úterý přijela ještě nemá jméno. Chtěla jsem pro ní něco vznešeného, neobyčejného, roztomilého. Tak kdyby byly nějaké nápady, tak pište do komentu, budu za ně opravdu moc vděčná :)
Tady máte fotku pro představu :) Že jí ta růžová sluší? A takovou práci mi dalo než se mi povedlo posadit jezdkyni i s liščetem, ona mu totiž musí sedět na ocase, jinak sedí moc vzádu :D
Předevčírem jsem prohlížela nový SCH katalog označuju si koně i zvířátka, která se pyšní v mé sbírce a když dojde na psi tak ten co ho mám tam už není. Kouknu do 2012 a co nevidím? Novinka, že by se vyráběl jenom rok?
To je on:)
A jedna otázka, taky tak milujete když už skoro spíte a najednou pod okny vašeho bytu začne někdo řešit své milostné vztahy se svou "ne"drahou polovičkou? Mám takové podezdření že vím kdo to je, ale byla jsem líná se zvednou a jít se podívat. Ostatně se tam takhle hádali pěknou chvíli..


Seznamte se.. Joker

18. května 2013 v 11:24 | Kami

JOKER


BChF: Barva koně, co se mi nejlíp fotí

17. května 2013 v 16:32 | Kami

Barva koně, co se mi nejlíp fotí


16.5. 2013

16. května 2013 v 16:05 | Kami |  Deníček
Ahojte, omluvám se za neaktivitu, ale nějak jsem se sem nemohla dostat. Začnu hezky popořadě.
Appík už je hotov a já jsem s ním nadmíru spokojená. Ještě jsem ho nenafotila, ale hned to napravím a přidám vám sem seznamovací článek. Nedělala jsem ho podle předlohy, nechala jsem se unášet představami. Jedno očko má modré a má jenom jemně poupravený modl, na první pohled neviditelné, ale ve srovnání s originálem docela viditelné..
Dále budu psát další článek se zajímavostmi ze světa modelů, takže čekejte odlišnosti na hříbatech Hannoverka.
A poslední zpráva ze světa modelů, máme novou kobylku. Než se dostanu k tomu jakou, tak nad tím zauvažujte. V tom obchodě co jsem jí kupovala, no prostě paráda. Koníci na sobě neměli jediný škrábanec a ani nebyli položení nebo popadaní, sice jich tam moc nebylo, ale všichni v dokonalém stavu. Byl to takový maloý regálek v menším hračkářství. A teď se dostávám k tomu co je to za kobylku. Myslím, že je oblíbená víc než dost na to jak jí všichni odsuzovali a teď jí má skoro každý mezi prvními novinkami za tenhle rok. Stále nevíte? Je to Bílá Shirská kobylka! Je dokonalá, akorát mi na ní vadí ty růžové gumičky a mašle na ocase, já osobně bych je barvila na zeleno :) Takhle jí budu ladit do růžova i když tuhle barvu zrovna dvakrát ráda nemám..

http://www.schleich-s.com/fileadmin/media/images/item_detail/13735.jpg

A těď něco málo z mého života..
11. května jsem se byla podívat v Hoštce (od nás asi 5 km) na westernové hobby závody. Mám něco přes 450 fotek, takže vám to sem všechno brzy dám. Byla jsem velká fotografka a některé fotky jsou fakt boží (ano vím samochvála smrdí)..
Dneska jsem se konečně dostala na tělocvik a mi místo toho uklízeli. To je jak z blbýho filmu -_- Zametali jsme dráhu na sprint (nevím jak to nazvat), pač někdo není schopný po sobě uklidit tu posekanou trávu, ale nebudu si stěžovat, nejlepší moment z toho všeho bylo snad to když jsme metla Ondrovi na lopatu ty kamínky a všechno možný :D
No jo jsem trochu jiná, já vím :D

Stejný a přece rozdílný: Knabstruperská klisna

12. května 2013 v 11:49 | Kami |  Zajímavosti ze světa modelů
Je tu další článek o rozdílnosti stejných modelů, dneska to bude Kanbstruperská klisna..
Tentokrát jsou obě vyrobené ve stejné zemi, přesto je na nich docela hezky pozorovatelný rozdíl ve výrazu očí, nebo na ocase. Jinak jsou si docela dost podobné.
Vidíte to? Není v nich pomalu žádný rozdíl, ale přesto si můžete všimnout že jedna má výraznější podkovy a jedna má naopak světlejší uši. Dokonce když jsem na ně pořádně koukala (před malou chvilkou) mají rozdílná kopyta. Ta starší (mimochodem ta zůstala v originále) má kopyta do černa a jemně pruhovaná, ale je to viditelné, ta novější má naopak kopyta do hněda a žádné proužky na nich
A dostaly jsme se k hlavě. Novější kobylka má lehce šedý nádech, zatímco ta starší více září. Starší kobylka má čumák jemně do růžova a novější tmavě růžoví (vidíte sami) O tečkách nemluvím, ani appalosáci a ani Knabstrupeři nemají tečky vždy stejné. A dostáváme se k oku. Starší kobylka má tu růžovou v oku výraznější než ta nová, novější kobylka to má téměř neviditelné.

A abych nezapomněla na ocas. Vlevo (z vašeho pohledu) je ta novější, napravo ta starší.
Starší kobylka má jemnější a o něco reálnější přechod na ocase, té novější přechází ostře do černé.

Našlo se na nich několik rozdílností a to byly obě dvě Made in Germany. Jen jedna byla starší..

BChF: Velikost koně, kterou fotím nejmíň ráda

12. května 2013 v 11:31 | Kami

Velikost koně, kterou fotím nejmíň ráda


9.5. 2013

9. května 2013 v 18:35 | Kami |  Deníček
Ahojda :)
Včera jsem se sem vůbec nedostala i když byl státní svátek. Ráno asi od 12:00 ? Mylsím. Jsme byli na dračích lodích, byl to školní závod, všechny 3 Štětské školy startovali a naše škola dokonce dvě lodě. Tým ve kterém jsem byla já byl 2. Myslím že je to docela dobré umístění ze 4 týmů (1. by jsme bejt nemohly, zákon schválnosti, všechno až na atletiku vyhává 2. základka)..
Dneska jsme byli v Roudnci na Phytagoriádě. Byla docela sranda, jeli jsme s mojí oblíbenou učitelkou (i když už jí na žádnej předmět nemáme. Když jsme to dopsali, tak jsme vyrazili na vlak a jako naschvál začalo pršet, učitelka když čekala na námku v RCE tak taky zmokla (naše paní učitelka je strašně přitažlivá (podle kluků, taky nejhezčí u nás na škole :D) Na nádraží jsme se bavily tichou poštou (hrála s náma i učitelka). Ano ten moment když hrajete tichou poštu s učitelkou a musíte jí to poslat, nebo ona to posílá vám :D Výsledky budou tak za týden :)
Malý Hannoveráček půjde už brzo na nějakou barvu, ještě pořád nevím na jakou appalosku půjde, jestli mu mám dělat dečku, nebo jestli má mít jen pár teček, nebo jestli jimy má být posetý. Hlavně nevím v jaké barvě mají být -_- jestli by měl tečky na těle tak by byli asik černý nebo hodně tmavě hnědý, nebo jenom hnědý. Kdyby měl mít dečku na zadku tak nevím v jaké barvě bych ho měla :) Ostatně vím jak chci aby měl čumáček, snad semi to povede :)
Jaké zbarvení appalos by jste zvolily vy? A jak byste koníkovi upravily mold? (Je to hříbě Hannoverka, ne novinka 2013)

BChF: Nejoblíbenější velikost koně (SCH,SM,BH tradi...)

9. května 2013 v 18:24 | Kami

Nejoblíbenější velikost koně (SCH,SM,BH tradi...)


BChF: Chod koně, který se mi nikdy napodaří zachytit reálně

7. května 2013 v 18:15 | Kami

Chod koně, který se mi nikdy napodaří zachytit reálně


6.5. 2013

6. května 2013 v 19:01 | Kami |  Deníček
Mám v plánu napsat další článek na téma Stejný, ale přece jiný. Tentokrát by to byla Knabstruperka.
Stále přemýšlím nad tím, jakou barvu bude mít hříbátko. Pompin navrhovala paintíka, ale strakošů už mám dost a paintíky, těch mám asi 5 a jenom 3 z toho jsou hříbata. Po tomhle nápadu mě napdal appalossák, lae nevím jak bych mu udělala tečky, takže nevím. Pořád hledám něco spešl.
Já to sem prostě musím dát :)
Psala jsem si s Ondrou jako vždycky a nějakým mě záhadným způsobem jsme se k tomu dostaly. Nedalo mi to, takže jsem to napsala a tady máte výsledek. Spešl barva pro koníka je podle Ondry růžová :D
Hlavně že kdyý se psala to s tou spešl barvou, tak jsem si tak řikala, že na růžovou fakt nepůjde :D Ach ta telepatie, stává se mi to docela často :D

Hostitele už mám skoro přečteného :) Vždycky na to mám čas když mi veverčák spí na záech tak s nim ležim na zemi, on je rozvlaneje u mě na zádech, za krkem nebo mi kouká přes rameno a já sio čtu knížku :)

Stejný a přece rozdílný: Hannoverská klisna

5. května 2013 v 18:11 | Kami |  Zajímavosti ze světa modelů
Taky jste si toho všimly? Když je SCH zjiné zemně například China a Germany, jsou úplně jiní. Zrovna na Hannoverské kobylce je to dost výrazné a docela mě to zarazilo.
Hned na první pohled je zde vidět několik rozdílů.
1) Celková barva - Kobylka vepředu je Mi Germany, je monehm tmavší než kobylka Mi China. Germany má tmavší hubu a celkově tamvší stínovanání, dokonce jí černá přesahuje až na kopyta. Zatímco China je mnohem světlejší, stínování má jemné, ale také vypadá pěkně, naopak od Germanky jí barva kopyt přesahuje do srtsti..
2) Podkovy - jestli se na to pořádně podíváte, zjistíte že China má podkovy viditělné, Germanka je má, ale nejsou vidět (zjistila jsem to až když jsem jí otočila)
3) Hříva - Dobře je to vidět na fotce níže ↓
Vidíte ten rozdíl v bobíku na čupřině? Oba vypadají úplně jinak, dokonce je tady vidět i rozdíl v lysince, Chině se lysinka dá se říct ztrácí a Germany má lysinku seříznutou černou barvou na čumáku.. Také je na Germany kobylce vidět spoj.

A tady je vcelku pěkně vidět že China má né tak moc výrazný náznak srtsti (dokonce se jí místy úplně ztrácí a je úplně jemná)

Prosím berte v potaz, že je to focené už po menší úpravě moldu (Germany šla na Kleopatru). Jinak je vše původní..

BChF: Chod koně, který se mi fotí nejlépe

5. května 2013 v 17:47 | Kami

Chod koně, který se mi fotí nejlépe