Horses |Team| News

LIKE --> HERE
kamarádky facebooková stránka :)
(Není o modelech, ale o ní a Sallym)

Od Úterý 24.9. 2013 do Neděle 29.9. 2013 tady nejsem..


Březen 2013

29.3. 2013

29. března 2013 v 9:40 | Kami |  Deníček
Kobylka už je skoro hotová, stačí jen zamalovat nedkonalá místa a nalakovat. Dala mi docela zbarat. A nevěřili byste čím jsem jí dělala růžový čumák, to vám řeknu až v seznamujícím článku. Chystám se založit rubriku seznamte se, byla by tam moje CMka, napsala bych tam o nich zajíavosti a to jak jsem se CMkovala:). Podle mě docela dobrý nápad.
Do Jarní stuhy jí přihlásím určitě, akorát přihlášku možná pošlu pozdějí, jestli nevadí:) A taky jsem se tímto chtěla zeptat Haničky, jestli bych musela posílat fotku do předkola, nebo rovnou do prvního kola:) Byla bych docela ráda kdyby se mohla prezentovat až tam:)
Tak já jdu dopřekopat profilky, napsat profilky, které mi chybí a dodělat rekonstrukci, která se táhne už takovou dobu:)
Zajímavé CM.. Zdroj: Deviantart

28.3.2013

28. března 2013 v 13:08 | Kami |  Deníček
Pro začátek nevím jestli mám správné datum:DD ale doufám že jo -_-
A vezmu to hezky popořadě:) Včera jsem byla na zkoušku u těch koníků, i když je to western tak paráda:) Monty je hnědej poník a v endurančních hobbíčkách to nandal i velkým koním (byl 5. a Lord, druhý jejich koník (velkej koník) byl 4.) šikula malej. Dost mě přkvapilo jak ochotně dává nožky (v Osinalicích, kam jsem dřív jezdila jsem strávila takvou dobu něž se mi podařilo koni tu nohu zvednout), jezdilo se na hackamore (Monty má ještě ostřejší), po cestě se mi leknul, když se náma rozběhl nějakej hafík, pak se mi leknul když po silnici projelo auto a jak vjelo do louže v větší rychlosti, tak to udělalo takový ten divný zvuk. To Monty doklusal za Lordem a hned byl v klidu. Pak se nachvilku zastavil a pozoroval nějaký dva kluky co pištěli kousek od pole po kterém jsme jeli. A třešnička na dortu, už jsme byli skoro doma a za vratama začal štěkat pes, Monty uskočil, ale myslím že sem se lekla víc než on:DD Useděla jsem všechno.. Takže tam jezdit budu a když se jim budu zamlouvat tak 1.6. jsou hobbíčka ve vytrvalosti tak bych možná jela taky:DDD
Pokračuju dál:) Dneska jsem začla pracovat na CM kobylce hannovera a napadlo mě že jestli jí dneska stihnu, tak bych ji ještě dopřihlásila do soutěže u Haničky a tam bych ji také poprvé představila:) Už mám za sebou dvě fáze. Tou první fází je návrh: předkreslila jsem ji z obou stran jak by měla vypadat, skvrny jsem si tak nějak rozvrhla, ještě přemýšlím jak udělat ocas, ale to klidně až bude hotová:) s ta drhuá fáze je tepelná úprava, zní to divně, ale je to tak. Hlavu jsem jí trochu zvedla, aby neměla jenm takový nudný výraz a zadní nožku jsem jí posunula asi o 2mm dozadu (změřeno) Nafotím ji teď před tím než pude na bílo.
Tak tohle je Monty, no není roztomilý?

Nový koníci na přemal

27. března 2013 v 13:22 | Kami |  Deníček
Tak mi dneska dorazili tři koníci na přemalování:) Už to mám jakžtakž vymyšlený
1) Kobylka Hannovera
Ta půjde na stakošku a díky Ondráškovi vím že to bude ryzka (rozhodovala jsem se jestli hnědka nebo ryzka, tak poradil:D) Bude mít zelený bandáže takovátá světlejší zelená:) (pod textem obrázek) stejnou barvou bude mít i gumičky v hřívě a možná že něco na ocásku:D podle toho jak to bude vypadat:)
2) Kobylka Knabstruper
Ta půjde buď na grošku nebo na játrovou ryzku:) Ale stejně se bude jmenovat Bloody Mary (mimochodem kobylka s tímto jménem je i v příběhu) ještě přemýšlím jaké bude mít odznaky a pořád u ní převládá ta játrová ryzka a zkusila bych i jeden můj nápad na grošíky:) (poklud by to bud eta ryzka:)
3) Hříbě Hannovera
Jestli knabstruperka na ryzku tak nevím, jinak to bude játrový ryzáček:)
takovouhle zelenou jsem měla na mysli:) možná malinko světeljší:) mám k ní už i ohlávku (jako jsou ty od SCH origšky, ale copánkovou)

22.3.2013

22. března 2013 v 21:38 | Kami |  Deníček
Už mám akoro sepsanou první kapitolu příběhu, ale jak to tak vypadá tak tu první kapitola bude na dvě části:D Je docela dlouhá, snad vám to nebude vadit:D Dala bych sem obě části najednou aby ste nezapomněli co bylo v té první:DD A jakžtakž už to mám vymyšleno po čtvrtou kapitolu:D Ale jenom možná..
Další dobrá zpráva alespoň pro mě je ta že tátův kamarád potřebuje někoho kdo by mu jezdil jednoho ze dvou koní:DD Takže tam teď ve středu jedu na zkoušku a jestli to vyjde tak tam budu jezdit:DD Ale měla jsem zákaz o tom mluvit:DD
Omlouvám se, ale dnes bez obrázku:D

20.3. 2012

20. března 2013 v 17:27 | Kami |  Deníček
Tak jsem včera konečně začala psát příběh, vlastně mám jen sepsané charakteristiky postav a koní a jejich vzhled:D S příběhem jakože vážně příběhem začnu dneska:D, zkusím k tomu zpatlat nějakou grafiku a možná, ale jenom možná něco nakreslím. První dál by se tady objevil až tak někdyno nevim, podle toho kdy budu mít třetí dál v počítači napsanej, abych pak náhodou nevěděla jak pokračovat a nebyl by tu jen jeden díl, tak je sem budu dávat s dvoudílouvou rezervou:) Jestli nevadí:D.
Taky jsem se dneska chtěla dokopat k tomu že bych zmizela nachvilku ven a něco nafotila, ale pak mě přemohla lenost a zůstala jsem doma:D Mě se ven chtělo - něchtělo:DD Těšila jsem se na další chat s jednou osůbkou:D Jo je s nim prdel a kdybyste ten chat jednou viděli:DDD No ale to sem nepatří..
Já jdu pokračovat v příběhu ať je tady ten první díl co nejdřív:D
zdroj tohle zbarvení se mi strašně líbí :3 takže koník s ním se v příběhu také objeví:DD můžete ho čekat:D


Zpět

18. března 2013 v 17:53 | Kami |  Deníček
Takže bych měla být oficiálně zpátky:) Začnu se vám opět "naplno" věnovat.. No vlastěn to bude co nejvíc to půjde, takže se připravte snad konečně na ten příběh. Vymyšleno bych snad už měla, ale pak to asi moc nepůjde, zatím mám hotové asi 3 kapitoly (jenom v myšlenkách, ale sepsat to pude). Dávám sem fotky té překážky společně s pár fotkama co jsem se nudila a něco zkoušela, tak se máte na co těšit:D To je asi všechno.. Víc toho nahoře nevyšťourám:)
A jedna fotka veveráka, když už byl běhat po obýváku:)


Místo sedla překážka:D

10. března 2013 v 12:46 | Kami |  Deníček
Tak jsem včera místo sedal začla patlat překážku:DDD Teď už je hotová.. Zkoušela jsem toto komu se nezobrazuje tak zkuste toto (to už by mělo fachat určitě) Fotky sem dám asi až k večeru:DD Ještě to všechno nafotim na jízdárně:DD (Mám polovelo tu překážku zkusit od autorky:))
Taky jsem zkoušla šachovou, na jedné straně jsou koníci bílí a na druhý zase černí:D a stojan je jako šachovnice na střídačku bílé a černé kostičky:DD (akorát jsou křivý:D) a břevan jsou bíolo zelený:DD Vypadá to schopně, akorát je něco ty břevna dát do tý překážky:DD Pokaždý mi to na jedný straně vypadlo:D
To sedlo udělám jindy:D Asi bude hnědý a půjde pro collecťáky:D (zkusím i tu Galčinu hnědou uzdečku někomu jinému) a něco zkusím nafotit:D Ale nechce se mi ven, takže asi fotky z jízdárny nebo udělám ateliér --> ale co to plácám budou z jízdárny nebo z venku:DD Určitě bych vzala Aquaria a Felicitas, pak ještě koníky kteří tolik fotek nemají:D Zatím se tu mějte:D
zdroj deviantart:D

Překopáno!

9. března 2013 v 17:35 | Kami |  Deníček
Asi po třičtvrtě hodinovém překopávání poličky byla úspěšně dokončena (vlastně byli dvě, malá --> hříbata a ponclové a velká) Všechny koníky jsem vyndala a začla s úklidem..
V zadní řadě zůstali koníci skoro tak jako byli předtím, collecťáky jsem dala k sobě (jsou velcí a i v zadní řadě jsou hezky vidět), CMka a originálky těch samích koní:D v prostřední řadě jsou koně seřazení stejně jako v poslední řadě podle plemen:D od Hannoverků, přes Holštýnky, Andalusky, Knabstruperky a Appalosky, ještě Paintíky, TWháčky až po Angličáky:D (takhle tam jsou seřazeni:DD) V první řadě jsou pak araby, frísové, a ty menší plemena (Halfingové a Camargové:D) Všechny koníky jsem sem naházela a pak už jen menší poličku s hříbátkama a ponclama:D Tam jsou seřazený podle plemen a velikosti:DD Snad vám nevadí že jsem vám to sem napsala:DD
Mám i fotky, ale moje lenost mi nedovoluje je sem dát -_-
¨
Zdroj deviantar
Musela jsem to sem dát:DD Je to úžasný:D

9.3. 2013

9. března 2013 v 9:57 | Kami |  Deníček
Tak se opět hlásím:D Na příběhu se pracuje, momentálně je ve fázi vymýšlení -_- je to moc těžké.. Už jsem psala dvěma osůbkám jestli nemají nápad a něco použitelného by tu bylo:DD Ale jak do toho zamotat koně? (bez koní esepíšu nic, prostě mi to bez nich nejde:DD pak už tam může být skoro cokoliv) A pak mě taky napadlo že bych vám sem hodila nějaké kresby jen tak bez příběhu:) Chtěli by jste? Dokonce jsem párkrát zkoušela malovat podle modelu --> Bylo to jednou, ale docela se povedla:DD Jenomže jsem ten obrázek někde zaštrachala a už ho asi nenajdu:DD Dokonce se mi povedla Cornetky přesná velikost:DDD (úplně přesně:D)
A aby toho k tomu nebylo málo, tak maminka včera uklízela (když jsme byli ve škole) --> To znamená že mi úplně přeházela koníky na poličkách a teď to musim přerovnnat zpátky podle mého systému.. Dneska jsem takovou dobu hledala Vanilku a nemohla jsem jí najít, to samí Donchainka.. Chlaďasové jelikož jsou velcí a mohutnější tak byli vzadu a najednou je peršeronka v druhé řadě O.o Spongebob je mezi poníkama a hříbátkam -_- Budu to muset přerovnat co nejdřív:DDD
Krásný koník i postroj.. Asi zase pudu něco spatlat (tím něčím bude asi sedlo:DD)
Zdroj: deviantart

Nový koník

7. března 2013 v 17:30 | Kami |  Deníček
Ačkoliv pod tímto článkem najdete fotky nového koníka Aquariuse, opožděné fotky Felicitas (tu jsem kupovala společně s Oliverem) a všechno možné co mě napadlo vyfotit po cestě ze Štětí do Litoměřic, když jsme jeli s veveřákem na veterinu (jezdíme s nim každý den, aby mu mohli píchnout antibiotka) tak to spojuju v jeden článek a dávám do deníčku:)

Příběh ještě nemám vymyšlený a nemám ani žídnou kresbu a ani fotku (asi to budu střídat) Ještě něco pořádně vykoumám a sepíšu:) A tímto na vás mám další dotaz, chcete jednodílné povídky (pro mě by byly asi těžší a zároveň by byly mohem delší). Pak je tu druhá vadianta povídky na víc dílů (trvalo by déle než by se tu objevily, ale pro mě by byly jednoduší v psaní.. Pak bych musela chodit víc fotit nebo víc malovat:D). A varianta třetí je že budu psát obojí a bylo by možé že by se třeba v průběhu vícedílné povídky naskytla jedna jednorázovka (kdybych neměla moc nápadů, nebo náladu připisovat kapitolky).. Můžete si vybrat:D Taky jsem si vzpomněla na rubriku focení kde jsou jen dva díly, takže bych zase nějaký nafotila:D A to je asi vše:DDD


5.3. 2013

5. března 2013 v 18:40 | Kami |  Deníček
Tak jsem se inspirovala vašimi návrhy, ale bohužel s těma fotkama to není tak jednodcuhé. Jezdím na u veterinu a když se vrátíme tak se mi většinou pak už nikam nechce -_- Jsme horzná.. Ale franch nebo někdo (nepamatuju se a to jsem na to předchvilkou koukala -_- horzná2) navrhl nějaký kratší příběh, ten už by přicházel v úvahu, ale poslední dobou mě opuští nápady.. Něco bych snad zpatlala a jeslti by to nevadilo tak bych "snad" byla schopná každý díl příběhu dpolnit nějakou mou kresbou:) Co vy na to? Ale nevím za jak dlouho by se tady obejvil (hrozná3). Snad co nejřív. A taky jste se psali co je veveřákovi.. Má něco na plicích.. Asi zápal plic - nevím jistě -_- (hrozná4 když ani nevím co je mému mazlíkovi) A ještě 14 dní s ním na tu veterinu budeme jezdit.. A chtěli jste fotky.. Ty jsou v albu na rajčeti:D >>Tady jsou<< a kdyby jste neměli tolik času tak alespoň jedna pod článkem:DD
Moje malá placka:DDD

4.3. 2013

4. března 2013 v 16:37 | Kami |  Deníček
Zase píšu deníček -_- No jo jsem horzná:DD Ale momentálně moc nestíhám.. Za to se omlouvám, jenže to není jen tak.. S veveřákem jezdíme na veterinu a pak než se dostanu k počítači.. Takže když bude čas tak vám přednastavím články, měla jsem jít ven s Klárou, ale to nevyšlo.. Nestíhám ani nic nafotit:( A taky mě nenapadá co bych psala, nemáte někdo něco o co by jste chtěli aby se tady vyskytlo? Něco co bude v mých silách:D
Foto z deviantartu:DDD

Diplomek od Jeife

2. března 2013 v 18:52 | Kami |  Deníček
Úplně bych sem zapomněla dát diplomek od Jeife:) Za který jí moc děkuju:D Tak tady je:D