Horses |Team| News

LIKE --> HERE
kamarádky facebooková stránka :)
(Není o modelech, ale o ní a Sallym)

Od Úterý 24.9. 2013 do Neděle 29.9. 2013 tady nejsem..


Únor 2013

25.2. 2013

26. února 2013 v 19:14 | Kami |  Fotogalerie

http://staj-tami.rajce.idnes.cz/25.2._2013_-_Oliver_na_jizdarne_parkur#P2250255.jpg

OCHUTNÁVKA

Zároveň také fotka do fotosoutěž na CCAS.

Budou fotky:)

25. února 2013 v 17:03 | Kami |  Deníček
Dneska jsem byla nafotit fotky do CCAS a do 2. kola soutěže u Gulio:DD Teda fotiola jsem jenom Olivera, ale když už byl na jízdárně tak jsem to vzala při jednom:D Oliverovi to fakt sluší a dokonce jsem zjistila jak moc je stabilní:D Dokáže stát na dvou nohách:D Teda skákat, jednou nohou opřený o překážku a jednou nohou na zemi:D (No jo doskakování).. A až teď si všímám jak mám dobrou náladu:DD Všude jsou smajlíci:DD Tak já zase mažu:)
Vím že to k modelům nepatří, ale mě se tahle jednoduchá kresba strašně líbila:D Z deviantartu:DD

Nová uzdečka aneb co dokáže nemoc:D

25. února 2013 v 14:52 | Kami |  Fotogalerie
Tak tady máte ty fotky té uzdečky:) Moc fotek to sice není, ale alespoň něco:) Dneska jí vezmu na malou provizorní jízdárnu a tam jí nafotím pořádně:D A asi tam vezmu i Spongeboba a něco nafotim, možná bude i po sedlem:D Tak co vy na to? A ještě nafotím nějaký fotky do soutěží:D Doufám:D

http://staj-tami.rajce.idnes.cz/Co_dokaze_nemoc_DD


Spongebob dostal nový kožíšek

24. února 2013 v 20:23 | Kami |  Deníček
Dneska jsem se konečně dokopala k tomu abych Spongeboba znovu nabarvila.. Na několika místech mu popraskala barva, na zádi se mu barva dokonce začla malinko loupat a než jenom koukat na to jak je to popraskané a nemoct ho prakticky ani nikam přenést (např. ven na focení) aby se neodřel nebo se mu ta barva nesloupala..
Popraskalo mu ucho.. Plece, záď a celkově toho bylo víc.. Ale tohle bylo asi nejvíc..

Tak jsem vzala klasickou hnědo a nabarvila mu nožky a střih.. Vzala jsem trochu i hřívu která byla malinko popraskaná a maličko upravila ocas.. Měl být jemně podbarveý černě tak jako to má kobylka podle které je dělaný (divné co? hřebec podle kobylky s rozdílnými jmény:)) Alespoň má po ní přezdívku (pan Gerolák)) Pak přišel kámen úrazu. Namýchala jsem si tu světlejší hnědou a překvapivě se mi to povedlo jen o malinko světlejší.. Přebarvila jsem prasklinky a pak jemně přejla celého koníka..
Musela jsem nabarvit i zasní nožku abych zkryla to barvu která se mi tam neodrozumněním dostala a lysinku, která takto taky praskla..

Ale dopadlo to dobře:)
Vypadá tak jako předtím, alorát už není popraskaný a má jen dvě malé změny oproti předhcozímu nabarvení..
Lysinku má zakrytou:)
Taky má upravené pysky:) Jsou malinko tavší a přechod je takový né tak ostrý hned do heědé, ale takový jemnější:D Mě se to takhle líbí... A od tlamy má šedou malinko protáhlou:) A vypadá to o něco reálněji..
Takhle vypdalo jeho očičko ještě než jsem ho malinko upravila:)
A teď je malinko tmavší:DDD Má stínovanou hlavu:D (Omluvte kvalitu:DDDD)


Tak co říkáte na ty malé úpravy?


24.2. 2013

24. února 2013 v 10:23 | Kami |  Deníček
Tak jsem zpět:) Včera jsem upatalal jednu uzdečku a brzo přidám fotky:) Je prakticky stejná jako ta na kerou jsem dávala návod, ale v pár detailech se liší:) Jenom jí chybí otěže které musím ještě dodělat:D Teď se pustím do rekonstrukce kterou mám rozdělanou:)
fotka z devaintartu:)

20.2. 2013

20. února 2013 v 16:19 | Kami |  Deníček
Vím že jsem tu dlouho nebyla, ale to má svůj důvod.. Záhadným způsobem jsem onemocněla.. Takže se vám omlouvám, ale články moc nečekejte.. A fotky pro Franch do soutěže nafotím, ale neívm kdy se sem zase dostanu, abych je mohla poslat.. Pokusím se co nejřív.. fotky do soutěže na CCAS (teda jenm jednu fotku) pošlu taky hned jak mi bude líp a nevím jestli to do termínu stihnu..
Obrázek z deviantartu:)

Závodní sezona u nás

17. února 2013 v 18:22 | Kami |  Deníček
Snad to Haničce nebude vadit že jsem si tenhle nápad půjčila, ale nemohla jsem odolat:DDD


1. soutež je CCAS Show kam je přihlášený Oliver Twist (appalosák), ještě nemá profil, ale atím se umístil na 4. předposledním místě:)

2. soutež je u Schleichovky.. Tam je přihlášená Šona a zatím se jí vede dobře protože bude 6. kolo a ona ještě nevypdadla.. Navíc dostává i dost dobrá hodnocení:D (není na body, stačí jen zaslatfotku, ale i tak)
Zatím z posledního 5. kola

3. soutěž je VSFC tam jsem fotky sice ještě neposlala, nebyl čas všechny koníky nafotit.. Takže je budu muste nafotit co nejdřív:D, ale přihlášeni jsou následující koně:
  • Rita
  • Donchain
  • Alma de Oro
  • Relentless
  • Paradise Seeker
4. soutež a zároveň poslední je soutě u Gulio kam je přihlášena Keety, Candace a samozřejmě Oliver.. Každý koník závodí s jinou jezdkyní Keety s Ivetou, Candace s Hanďou a Oliver jak jinak než s Evou:)
(Fotky se mi momentálně nechtějí hledat.. Ale budou někde v galerii)

O průběhusoutěží vás budu informovat a doufám že jsem žádnou nevynechala:DD
Jináč tak jedeme na CLS, ale všechny koníky vypisovat nebudu:DDDDD

Moje malá srdeční záležitost - Monty

16. února 2013 v 11:33 | Kami |  Fotogalerie
Tak tady je ta fotogalerie.. Zatím se i vyjádřila jenom Hanicka.konicek.. Ale tady je - fotogalerie věnovaná mému veverčákovi:)

http://staj-tami.rajce.idnes.cz/Moje_mala_srdecni_zalezitost_-_Monty#

Tahle fotka není v albu, v počítači jsem ji nemohla najít takže jsem si jí stáhla z ptofilových fotek:DD

15.2.2013

15. února 2013 v 16:23 | Kami |  Deníček
Tak veverčákovi je už mnohem lépe:) Ale tím vás nebudu zatěžovat:DD
Příběh jsem si rozepsala a staší mi dopsat jen první kapitolu, abych vám sem mohla něco dát:) Včera jsem pokračovala, ale moc jsem toho sice nenapsala, ale byla jsem ráda že jsem vůbec ten rozepsaný našla (hledala jsem ho takovou dobu.. Nepamatovala jsem si jak jsem to pojmenovala:DDD To se může stát jenom mě) A taky mě napadlo že bych do naší galerie nahrála pár fotek mého veverčáka jestli máte zájem.. Jestli ne nevadí, ale abych pořád nepsala deníčky tak by to mohla být příjemná minizměna ne? Tak se vyjádřete do komentu:D

To je on, tak pak napište jestli chcete tu galerii (foto je moje, takže kopírovat s viditelným zdrojem nebo vůbec)

12.2. 2013

13. února 2013 v 15:52 | Kami |  Deníček
Momentálně řešim takovej malinkej problém.. Nebudu to tady rozebírat, ale nevim jestli tady budu tak často jako když jsem začínala.. To bylo.. Každý den nový článek, sem tam nějaké ty fotky.. Asi se k těm fotkám vrátím, napíšu nějaký příběh a hodím vám to sem.. Měla jsem jeden příběh rozepsaný, ale ten se mi neuložil jelikož jao na potvoru vyhodily proud a já to neměla uložený..:(( To naštve.. Mám nemocného veveřáka, ale už je to s ním lepší než včera, tak senad se dá brzo dohormady:) Tak já se pustim do toho příběhu:) A asi něco nafotím:)
Obrázek z deviantartu:)

11.2 2013

11. února 2013 v 16:15 | Kami |  Deníček
Jedu na CLS, jede ještě někdo? Já už se na ní docela těším:DDD
Jinak nevím co ještě napsat:) A mám tady malé upozornění pro má SR a OR..
Když jsem chtěla teď oběhnout s nejprve Haničku, tak mi nešel vložit komentář, vlastně se mi zobrazila stránka a pak když jsem klikla na celý článek nebo na přidat komentář.. Ukázalo mi to stránka nenalezena.. Až tenhle problém vyřeším.. Tak hned jak mi to půjde tak se pokusím oběhnout..
Obrázek z deviant artu:)

10.2. 2013

10. února 2013 v 16:24 | Kami |  Deníček
Tak konečně napsala nějaký ten článek, teda spíše sem přidala fotky koní a nejsem si tak úplně jsitá jestli se vám článek zobrazí. Mě osobně se nezobrazuje, mám ho v článcích na Únor, dokonce u něj mám komentáře, ale když jako autorka článku z adminblogu článek rozkliknu tak se mi tam ukáže že stránka nebyla nalezena. Jestliže se vám článek z masopustu nezobrazuje tak pod tímhle článkem najdete odkaz na galerii kde fotky jsou:)
Jsou to fotkya jen a pouze koní, sem tam je tam nějaká maska, myslímeže je tam jen smrtka:DDD Na jedné fotce jsem i já:D
Přijmu kritiku i pochvalu za fotky:DDD
Ale jsem si jistá že Haničce se článek zobrazil a dokonce ho komentovala, pak jsem si to vykřížkla a už se tam nemůžu dostat...

9.2. 2013 - Masopustní průvod (Jenom koně)

10. února 2013 v 14:27 | Kami |  Fotogalerie
Včera jsem fotila koně co šli v průvodu s povozem:) Hafling a nejspíš kříženec:DDD Pak mi napište vyjádření, co se vám líbilo a co ne:) Přijmu i kritiku tak e můžete vyjádřit:) Na jedný fotce jsem i já:DDDD

http://staj-tami.rajce.idnes.cz/9.2.203_-_Masopustni_pruvod_Jenom_kone

OCHUTNÁVKA3.1. 2013

3. února 2013 v 15:52 | Kami |  Deníček
Ahojte.. Máme dva noví koníky:D Hřebce Appalossy a hříbě Fellského poníka..
Hřebec se jmenuje Oliver Twist a bude nejspíš na parkur - jste překvapení? Western moc nemusím a navíc by se mi jako parkurák líbil:DD A Fellský pony je klisnička a ta jméno ještě nemá.. Její mamka se bude jmenovat Zulejka (měla jsem to na ní ukecat dřív:DDD) Dneska jsem měla Olivera venku takže se můžete těšit na jeho fotky.. Eva ho projela na poli.. Takže fotky pod sedlem i bez sedla:DDD