Horses |Team| News

LIKE --> HERE
kamarádky facebooková stránka :)
(Není o modelech, ale o ní a Sallym)

Od Úterý 24.9. 2013 do Neděle 29.9. 2013 tady nejsem..


Leden 2013

31.1. 2013

31. ledna 2013 v 12:53 | Kami |  Deníček
Dneska bylo vysvědčení, lae to všichni víte.. Já dopadla tak že jsem prospěla s vyznamenáním a skazila mi to jenom 2 z hudebky.. Hold se asi nezavděčím všem.. Ale zkazil mi to referát, nic z toho jsem na netu nenašla.. A co vy jak jste dopadli?
Teď jsem pokračovala v rekonstrukci, dodělala jsem klisny chladnokrevníky a teďuž mi chybí jenom westerňáci, ostatní koně, dostiháci a poníci.. Takže toho mám ještě hodně.. Musím taky překopat všechny profily a tak dále tak snad to stihnu do prázdniny (když ne tak do těch letních:D)
PS. Byla bych vděčná všem co mají zkušenost s CM a hlavně s goršákama, jestli by byli hodní a napsali mi jak se groše dělají.. Když budu chtít třeba Hnědáka s goršíkama.. Prosím pište na kamcanemethova@seznam.cz Děkuju:)


Anglická uzdečka

26. ledna 2013 v 11:11 | Kami |  Jak na to ?
Tak konečně tady máet fotonávod na anglickou uzdečku:) Doufám že se vám bude líbit.
PS. Samozřejmostí je nekopírovat ëlý návod je to můj nápad a nikde jinde jsem zatím nic takového neviděla..!
PSS. Návod je focený od doby kdy už jsem měla něco málo slepeno a byla by škoda to rozlepovat takže první část návodu je focena slepeně, ale to pochopíte:)

http://staj-tami.rajce.idnes.cz/Fotonavod_-_uzdecka


23.1. 2013

23. ledna 2013 v 14:28 | Kami |  Deníček
Tak jsem zase tady.. Nemám dokončenou rekonstrukci a osobně se mi do toho zrovna dvakrát nechce.. Určitě to taky znáte, něco rozděláte a pak se vám do ničeho nechce:) Konečně mám ale fotky v počítači a můžu vám sem dát fotonávod jak na uzdečku, upozorňuji že některé části jsem měla slepemé apč jsem nevěděla jak na tom budu s reálností.. Když mi to vyjde tak možná tenhle víkend pojedu na NYLS, ale to ještě stále nevím.. Muím se domluvit s taťkou a nejspíš i s mamkou:) Teď jdu napsat úkol do školy, máme napsat recenzi o filmu, hře, knize.. Já si vybrala hru a to Mafia 1
Fotka: Tak jsem něco vytvořila.. Co říkáte na uzdečku? Docela piplačka to byla:) Jinak možná se s některými z vás na nějaké té LS potkám.. Musela bych zařídit odvoz:)
Toto foto je moje a je na něm právě již zmiňovaná uzdečka.. Tak co líbí? Nekopírovat a musíte mi slíbit že návod mi taky nikdo neukradne a nebude ho vydávat za svůj..!


17.1. 2013

17. ledna 2013 v 18:58 | Kami |  Deníček
Poslední dobou jsem tady moc nebyla, každý den hned po škole jsem šla ke kamarádce a pomáhla jí s hrou, zní to šíleně já vím, lae je to jedna z mých nejoblíbenjěších stříleček, může to znít šíleně, ale vážně STŘÍLEČEK:DDD Ta hra se jmenuje Mafia 1, tak jestli někdo znáte. Děláme mise už jsme u 8. ze které se nemůžeme nějak vyhrabat...
Jinak mám pro vás nafocený fotonávod jak na uzdečku na SCH, dost reálná.. Mě se na mém Montíkovi teda strašně líbí:DD
Tak já zese mizim trénovat tu misi:)

Tady jeden obrázek ze hry mimochedem ten vlevo, v šedém obleku je jedn z mých nejoblíbenějších postav.. Paulie:DDDD
Orázek je z netu:)

Mini rekonstrukce

13. ledna 2013 v 13:33 | Kami |  Deníček
Tak jsem se konečně dokopala k tomu udělat nějaký ten nový dessign.. Překopu celou stránku kompletně a co všechno se vlastně zěmní?
  • Dessign (nebude zimni tak snda to nevadí)
  • menu
  • název (již nebudeme stáj Tami, ale nově stáj Toskána)
  • profily koní i lidí
A bude toho mnohem více, akorát už to nebudou změny po grafické stránce, ale pokusím se přidávat více článků, napíšu nějaký příběh na díly i jedorázovky, více fotopříběhů.. Vlastně toho bude hodně na změny, alespoň se máte na co těšit:)

13.1. 2013

13. ledna 2013 v 11:49 | Kami |  Deníček
Už zase otravuju:) Dneska jsem začla dělat další uzdečku a jelikož se mi docela líbila už jen ta malá část jterou jsem měla hotovu tak jsem si řekla že udělám i foto návod:) Uzdečka je hnědá a vypadá vcleku reálně.. Návod je sice focený když už jsem měla něco slepeného a tak. Ale sand se vám bude líbit.. Možná ji i dneska nafotím a možná že udělám i nějaký ten fotopříběh.. Když se mi bude chtít.. Ještě k uzdečce.. Bude mít mexický nánosník.. Ono udělat takovu malou uzdečku na takové mrňouse tak aby byla co njreálnější je něco:) Patlala jsem se tím asi hodina a ještě to není úplně hotové.. Uzdečka nemá čelenku podhrdelník a otěže a druhou část nánosníku + vypodložení snad víte co tím vypodložením myslím:)

Takovéhle vypodložení:D Obrázek je z netu:)

* Le uzdečka

12. ledna 2013 v 14:57 | Kami |  Fotogalerie
Tak a je tady i uzdečka. Jen u ní musím pořešit malý problém s tvarem.. Zköušela jsem ji bez nánosníku, ale bohužel nechce držet tak jak potřebuju. Problém bych měla vyřešený, ale zase se tu vyskytuje malý problém.. Hledali jsme potřebnou věc, ale nenašli jsme ji. Takže kompletně bude uzdečka až nejspíš v pondělí:)

http://staj-tami.rajce.idnes.cz/Le_uzdecka#


*Le sedlo

12. ledna 2013 v 14:51 | Kami |  Fotogalerie
Tak konečně jsem se k tomu dokopala protože posílám fotku do zumního poháru, dát sem fotky sedla.. Jako první je tam jen půlka.. Mimochodem popřípadě se omlouvám jestli na fotkách nic neuvidíte, ale náš monitor vždycky všechno strašně stmavuje.. Ve foťáku byli fotky opravdu dobře vidět.. Tak doufám že nemáte monitor jako my a budou vidět:)
Nejlíp bude vidět asi tak kde je ků'n se sedlem i celý človíček:)

http://staj-tami.rajce.idnes.cz/Le_sedlo


Moje lenost.. (10.1. 2013)

10. ledna 2013 v 15:55 | Kami |  Deníček
Tak jsem si tak řekla že bych mohla dát konečně fotky toho nového sedla do PC a nahrát na rjče.. Jenže jsem teď přišla z vybiky a už se mi do toho nechce.. Máte na výběr.. Buď sem dám fotka až pak celého kompletu (dneska snad udělám ještě uzdečku) nebo po jednom.. Mě je to nějak jedno.. Třeba bych se i dokopala k tomu sem dát fotky hned, no nevim.. Řekněte si..
Opět jeden obrázek z devaintu.. Taky se vám tak strašně líbí jako mě?

8.1. 2013

8. ledna 2013 v 18:33 | Kami |  Deníček
Ahojte, jsem tu na skok.. Ani nestihnu oběhnou.. Takže k vám zajdu zítra:DD Dneska jsem začla dělat sedlo.. Táta mi přinesl koženku.. Zatím mám půlku (posedlí, bočnici a třmen + nedolepenou bočnici i se třmenem:DDD) Takže to půjdu dolepit.. Zkousím podle Frisulčina návodu co jsem u ní našla na rajčeti:DDD A zatím se to daří a vypadá skvěle.. Nejspíš ho dostane Déja vu.. Možná když se mi bude chtít tak udělám i uzdečku:DDD Až seldo bude hotové tak vám ho nafotím:DDD (Dneska mam dobrou náladu:DDD)
Opět z deviantu:D

6.1. 2013

6. ledna 2013 v 10:42 | Kami |  Deníček
Ahojte.. Tak jsem tak nad tím přemýšlela.. A asi Mr. Lover bude hnědák jak radila Frisulka.. Takový ten tmavší hnědák je moje oblíbené zbarvení.. Už nevím co víc vám napsat.. Takže tohle byla jen taková malá informace..
Obrázek z deviantartu:)

4.1. 2012

4. ledna 2013 v 16:09 | Kami |  Deníček
Ahojda..
Tak budou další dva nový koníci, oba už sice mám, ale zase jsem měla chuť na CM. Prvním koníkem je paintka a z ní udělám Anglického polokrevníka (možná pňase). Půjde na hnědku s podobně složenými odznaky jako má Juventus.. Takže široká lysinka něco mezi lucernou a podkolenky na všech čtyřech nožkách.. Mám pro ní vymyšlené jméno bude to Déjà vu..
Druhý koník je lipické hříbátko.. Taky půjde na Angličáka a bude podle mamky buď plňas nebo polokrevník.. Ještě ale nevím přesně na jakou barvu půjde.. Ale asi bude mít nějaký odznak připomínající srdíčko, ať to bude hvězdička nebo přechod na odznak na noze, ale spíš ta lysinka a nebo to srdíčko vůbec nebude.. Uvídím.. Myslela jsem že by se jmenoval Mr. Lover, v překladu Pan milovník.. (Poslouchala jsem písničku a tam se několikrát opakuje Mr. lover tak mě to napadlo:DDDD Taková blbá náhoda) Takže e můžete těšit.. Hned jak přijdou tak se dám do barvení Déjà vu..
Pro insiparci jak asi budou vypadat.. Ale nejspíše s pozměněnými barvami.. Takže první pár obrázku Juventuse.. Podle kterého kobylku budu malovat.
A teď pár obrázku podle kterých se nejspíš bude malovat Mr. Lover
Hnědák? Tmavší ryzák? Ještě uvidím.. Ponožky podle toho jak se mi budou líbit:DDD