Horses |Team| News

LIKE --> HERE
kamarádky facebooková stránka :)
(Není o modelech, ale o ní a Sallym)

Od Úterý 24.9. 2013 do Neděle 29.9. 2013 tady nejsem..


Říjen 2012

Jak je to s drastic CM horse ?

31. října 2012 v 16:59 | Kami |  CM horses
Našla jsem na netu pár obrázků jak vzniká takový ten drstic CM... Kompletně bez komentáře.
[IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG]
[IMG]
[IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG][IMG]
Co na to říkáte ? Je celkem hezký.... Tohle je už nejspíš konečné dílo.... Omlouvám se jestli tady jsou některé obrázky víckrát. ZDROJ

Drastic CM by Tara Louiselle

31. října 2012 v 16:39 | Kami |  CM horses
Nádherný vidíte ten výraz, tu barvu... Dokonalost sama.
CM Tinkerka z moldu Winterstrong
Annihilator - Úžasný že ?
Irský tinker na moldu Foxe
PS. Vidíte to jeho očičko ? Nádherné že...

Jejich sice málo ale sami víte jak špatně se takovýhle koníci od jednoho jediného člověka hledají.... Nebo alespoň už nemám tolik času..


CM by Tara Louiselle

30. října 2012 v 15:41 | Kami |  CM horses
No coment...
CM Alborozo
CM Keltec Salinero
Taffany


CM Arabian

30. října 2012 v 15:36 | Kami |  CM horses

Líbí se vám tak jako mě ?


Jeden BH Classic...

Krásná hlava že jo :D
Je nádherný že jo :D

Nádherný koník Moon Over Xaver

Další krasavec Bint El Sudan

Showkayce

30.10. 2012

30. října 2012 v 15:19 | Kami |  Deníček
Dneska jsme byli se školou na výletě v Praze, byla sranda když jsme jeli ve vlaku zastavili v Kralupech a vedle nás seděl takový divný chlápek v kvádru a začal chroupoat sušenku jediné co rušilo to ticho bylo kousání sušenky. Pak si vyndal jogurt a začal se cpát ještě jogurtem. Nakonec se pustil do čtení bible. Byli jsme v Mořském světě v Holešovicích byla docela zima když jsme pak čekali venku na rozchod, teda vlastně už po. Na nádraží když jsme čekali na zpáteční vlak tak na nás začala něco mektat nějaká němka či co to bylo... Nikdo ještě teď neví co chtěla.
Zachvilku se nejspíš pustím do dalšího CM a to do pony kobylky Vanilky. Bude to nejspíš...... Nechte se překvapit doufám že sem vám to tu nepsala :D.
Hezká že ? Zdroj: Google

29.10.2012

29. října 2012 v 15:25 | Kami |  Deníček
Ahoj, tak jsem se vrátila, asi začnu dělat další CM kobylku, akorát nevím jestli si troufnu na přechody u vybělujícího bělouše. Snad to zvládnu.
Abych shrnula ten víkend a pátek co jsem byla pryč. V Pátek jsem přijela, to jmse převáděli koníky z jednoho výběhu do druhého většího. Vodítka pořádně klouzala, pač pršelo. V Sobotu celý den sněžilo, takže jsme koníky převedli zase do jiného výběhu aby jsme jim mohli dát seno. Nasněžilo možná že i 20cm sněhu. Takže jsme zase nemohli jít jezdit, koníci byli úpplně promočení a zmrzlý. Stihli jsme si dát sněhovou válku. V Neděli sice koníci nebyli suší, ale už nesněžilo. Koníky jsme teda sušily ručníkama, pak jsme se byli najíst a mohli jsme jít jezdit. Jeli jsme lesem asi hodinu, pak po poli, jenom krokem, pak jsme si trošku klusli na rovince.Poprvé jsem jela takhle ve sněhu na koni. Sice jsem byla úplně promočená a promrzlá, ale bylo to super. Když jsme byli v tom lese, hned na začátku nás potkala taková nepříjemná situace. Na cestě byl spadlý strom, docela rozvětvený. Takže jsme ho objížděli. Po cestě bylo hodně spadaných stromů, ale nic hrozného. Nejhorší to bylo asi když jsme musela jet do kopce. Koníkům se to klouzalo. Poprvé mi zatrnulo asi když se Montymu (koníkovi na kterém jsem jela) rozjeli přední nohy. Párkrát se mi leknul. Pak na poli už to bylo dobrý :D Byl to docela zážitek... :D
Tohle jsem já a Monty někde v lese :D

25. 10. 2012

25. října 2012 v 11:49 | Kami |  Deníček
Ahoj, kobylka je přestříkaná lakem, ale ta hříva mě štvala celou dobu. No když jsem kobylku stříkala Tak jsem si všimla že má za uchem opět FIALOVOU BARVU.... Bylo ta na zbláznění, celou jsem ji porhlédla a našla jsem že jí jaksi malinko zrůžověli plece, za všechno může ta hříva, vzala jsem bílou a už jsem jela. Nejhorší bylo asi kolem fleku nahodit zpátky tu bílou barvu. Myslela jsem že se zblázním. Zvládla jsem to. Kobylka je bílá, akorát jsem jí zapomněla nalakovat zadní nohy... Nechápu jak jsem na to mohla zapomenout O.o Netuším.
Zítra jedu ke kamarádce a až do Neděle tady nebudu.

Seznamte se.. Color

23. října 2012 v 15:55 | Kami |  CM horses

COLOR


22. 10. 2012 - CMkuju

22. října 2012 v 17:36 | Kami |  Deníček
Ahoj, nedala jsem o sobě dlouho vědět ... Spala jsem u kamarádky ... Celý víkend od Pátku. A včera jsem se pustila do přebarvování. Všem třem jsem dala bílý nátěr a dneska jsem pokračovala v tinkerce. Už je skoro hotová, ale nechce jí chytnout barva na hřívu. Po prvním bílém nátěru byla hříva růžová, po druhém nátěru pak fialová. Když jsem z ní chtěla udělat béževou nebo takovou krémovou, tak byla oranžová. Ta bílá co jsem tam dávala před chvilkou jí stekla, měla jsem asi mokrej štětec... Tak čekám až to uschne abych jí mohla tu hřívu nabarvit. Jinak vypadá slušně a úplnou náhodou jsem jí udělala i takové to světlé lemování kolem fleků, nevím totiž jak jinak to nazvat. Ostatně zítra by mohla být určitě hotová a já sem pak přidám fotky. Mám tu její růžovou hřívu vyfocenou. Ještě má modré očko fakt sexy .... Haflingerka (bude z ní kříženec Haflinga a Welše) má zatím bílý nátěr, hřívu ještě nedokonale zabarvenou a po první nátěru jí původní barva docela dost prosvítala, taktéž to mám vyfocené. Pro Haflingerku už mám vymyšlené i jméno bude to Vanila Colored a Lipicánek který má jen zamalované nedokonalosti zpět na bílou bude Tribiany alias "Takítos" ... Hned jak budou hotový tak sem dám fotky, tak se máte na co těšit. Jenom aby jste si nemysleli ta tinkerka o které byla řeč je na moldu Clydesdale kobylky ... Mohlo by to být opět matoucí... Ach já a moje vyjadřování.

Promiňte ...

17. října 2012 v 17:58 | Kami |  Deníček
Promiňte že jsem se tu poslední dobou moc neobjevovala, pokusím se to napravit ... Ale prostě jsem neměla poslední dobu čas... Teď taky moc času nemám. Vynahradím vám to nějakým příběhem a foktami a klidně si o něco řekněte a já se pokusím vyhovět ...¨
Jinak koníci se mají fajn a Keety už může být s koníkama normálně ve výběhu, takže se Galetta zase vrací do boxu a Keety zpátky na pastvu ...

Malovací nálada

13. října 2012 v 18:15 | Kami |  Deníček
Po té VP mě chytla nálada namalovat nějaký obrázek byť jen A1/1 nebo dostihu... Takže můžete čekat nějaký ten obrázel, sice to nebude profesionální ale snad se mi povede ... :)

13.10. 2012

13. října 2012 v 17:20 | Kami |  Deníček
Taky jste dnes sledovali VP ? Já už od začátku i ty vedljší dostihy ... Byla to fakt podívaná ...
Včera za to se omlouvám sem tu celý den nebyla, byla jsem ve škole a když jsem přišla domů tak jsem se převlíkla do teplého oblečení a byli jsme na repre v Plzni. Fotbalisti u nás ve městě dostali lístky aby nebyl prázdný stadion a jelikož tam taťka trénuje prcky a brácha hraje a bylo pár volných lístků tak jsem jela taky. Bylo to úžasné. (Neberte to jako vychloubání). Seděli jsme nahoře a měla jsem každou chvíli o všem přehled. Brácha křičel gól co dal Gebre selassie a vylil si pití ... Ještě že né mě na bílé kalhoty. Navíc Petr Čech měl mou oblíbenou kombinaci barev na dresu, šedo zelená - mám takové i kalhoty na zumbu, ale obráceně je tam více zelené. :D

Malé nedorozumění

13. října 2012 v 17:06 | Kami |  Deníček
Dneska jsem se sem po dlouhé době opět dostala, když jsem koukala na komentáře u článku kde jsem psala že bych se chtěla odstěhovat, někteří to pochopili jinak než jsem myslela já. Myslela jsem přestěhovat ranch, ale je to moje chyba nevyjádřila jsem se pořádně ... :) Za to se omlouvám ... :)

ORPHEE DES BLINS letošní vítězka VP

13. října 2012 v 17:00 | Kami |  Deníček
Tak i když jsme si všichni mysleli že nejspíš vyhraje Josef Váňa s Tiumenem, opak je pravdou. Letošní vítězství si zasloužila kobylka Orphe des Blins. Žádný triumf Josefa Váni se nekonal a ani Tiumen nedokázal dosáhnout na 4. vítězství v řadě.
Fotka: ORPHEE DES BLINS letošní vítězka VP. *Kami

10.10. 2012

10. října 2012 v 16:55 | Kami |  Deníček
Tak jsem si tak zjistila že mám chuť se zase někam přestěhovat´. Změnit adresu a všechno, jak si začít úplně od začátku. Jiank k fotkám z 4.10. momentálně jsem se nedostala k počítači, akorát dneska k notebooku, zakže hned jak budu moct tak je sem dám (Pokud se teda nikam nepřestěhuju).
10.10. Krásné datum prý to přináší štěstí, mě to ráano celkem štěstí dalo, ale teď odpoledne :( No nebudu to komentovat).

Schleich 2013

10. října 2012 v 16:37 | Kami |  Deníček
Vím že jste je možná už viděli, ale ten kdo je ještě něviděl určitě uvítá ....
Tady najdete koníki kteří se budou v roce 2013 vyřazovat
Fellský pony hřebec
Celkově, nevím co bych na něj řekla. Že by mě nějak oslovil - nedá se říct. Ale také má své jedno plus, je to poprvé co Schleich koník má zapletenou mřížku. Ale nesuďme knihu podle obalu, taky jsme si všichni říkali že nový SCH 2012 jsou takoví divní a ejhle vyloupli se z nich hezcí konícii. Tento koník je jako jediný hřebec z novinke na rok 2013.
Fellský pony klisna
Neříkám že se mi kobylka nelíbí, ale také neříkám že se mi líbí. Jak už jsem psala, není dobré soudit knihu podle obalu. Každý model má něco do sebe. A každému se líbí něco jiného.

Fellský pony hříbě
Tohle mrně má sice takvou podivnou hlavičku, ale ta barva se mi strašně líbí. Miluju takové ty šedáčky, nebo nevybělující bělouše.

Hannover klisna
Další koník mezi Hannoveri, v tomto plemeni se SCH docela výžívá. Nevím jestli je lepší než ta co je v obchodech nyní. Myslím že jí něco chybí. Ale až jí uvidím naživo pak ji budu moci posoudit. Až ji budu mít doma budu ji milovat stejně jako všechny ostatní.

Hannover hříbě
Tohle hříbátko má živější mold než to stávající, to ano. No... no ... ale jinak nevím co k němu mám ještě víc napsat.
Jezdecký set parkur
Set je bez koníka. Taktéž nevím co o něm mám napsat. Prostě tenhle set se mi líbí. Ale přeci jen bych řekla že ten človíček má takový divný obličej.
Jezdecký set rekreace
Také je bez koníka a opět se mi líbí. Ale oboum setíků chybí taková ta ohlávka, když se kouknete.


9.10. 2012

9. října 2012 v 15:40 | Kami |  Deníček
Sice nevím co psát tady na blogu, ale chytla mě múza a nápady na příběhy a krátké povídky se jen hrnou. Koníci (ti tři (Hafling kobylka, Lipicán hřebec a Clydesdale kobylka)) na moje první CMka budou, jen musím nějak vymyslet jaké nové poklady z nich udělám. Z Clydesdale kobylky bude Irský tinker s modrým očkem.
Dneska jsem o literaturu přišla o referát, učitelka na mě prostě zapomněla... Výhoda pro mě tím víc času / víc než těch 5 minut včera na přípravu budu mít.
Takhle bude vypdat očko a i ten zbytek mé Irské tinkerky :) (Toto je kobylka kterou znám, je ze stáje kousek od města kde bydlím)

Naši koníci

4. října 2012 v 17:31 | Kami |  Fotogalerie
Abych se přiznala, jsem doma sama a už jsem nevěděla co dělat. Tady jsou moje výtvory jsou jednoduché, ale mě se to líbí...
Tak co který se vám líbí nejvíc ?

4.10. 2012

4. října 2012 v 16:28 | Kami |  Deníček
Ahoj, tak jsem to minule nestihla, nebyl čas. Takže se ta akce uspořádá dneska ... Alespoň to tématem bude sedět, protže je dneska Den zvířat. Takže akce proběhne dnes, fotky bych tím pádem mohla dodat už zítra.

2.10. 2012

2. října 2012 v 18:51 | Kami |  Deníček
Ahoj, tak když se to stihne tak možná ještě dnes budou nějaké hry a ukázky ježdění v pozdních odpoledních hodinách (netuším jak to vyjaádřit no prostě kolem 7 hodiny, dřív asi ne). Holky se připravovali skoro denodenně. Takže Alice samozřejmě vezme Cornetu s jejím T stupněm drezury (šikovná kobylka) a Tobýka ten má jenom L stupeň. Renča bude předvádět společně s Haďou nejspíš Pushball (když najdou nějaký míč). Jinak Filip pojede barell race s Domčou, s Leonem slalom a možná pojede ještě něco. Hanďa má připravený parkur s Donchainem (výkonostní stupeň TT) a možná pak pojedou společně s Renčou parkurek, Renča s Chipem a Hanďa s Izzy. Pak by následovala ukázka výcviku jezdce, přirozená komunikace atd.
Tak se máte na co těšit.... :)